Náš team v roce 2019

Spolupráce s teamem HRT Jirky Donáta a spol.

Překvapení do nové sezony 2019

již delší dobu uvažujeme o posunu našeho závodění na trochu vyšší úroveň. Ve spolupráci s Hnata Racing Teamem Jirky Donáta ( a spol.)  se podařilo sehnat velmi zajímavého sponzora mimo území ČR. Je to samozřejmě o osobní známosti a o poměrně složitých přípravných procedurách,  ale je nutno zdůraznit, že všechna dosavadní jednání se prozatím vyvíjí velice slibně. Předpokladem podpory  a hlavním požadavkem sponzora je sloučení (fúze) našich teamů  a vytvoření zcela nové  stáje pro dva identické produkční vozy nejvyšší kategorie. Roční částka vyjednávaného rozpočtu se předběžně pohybuje v řádech jednotek mil.  Vše je samozřejmě zatím v jednání, a pokud nebude vše potvrzeno, nebudeme nic dalšího zatím zveřejňovat. Sledujte náš web a web HRT. Uvidíme se na posledním tankování.

Jiří Formánek 3.12.2018

 

Přátelé a kamarádi rallye,

nastal další významný posun podpisem smlouvy s velkou čínskou olejářskou firmou. Oproti původním předpokladům nám firma  zatím pouze zapůjčí dva identické vozy Subaru  Impreza WRX STI v úpravě pro rallye. Zatím jsou i zajištěny finanční částky na provoz pro sezónu 2019 MMČR. Oficiální předání vozů a tisková konference je plánovaná na leden 2019.  Pořád ještě není jasno o názvu a logu teamu, pravděpodobně to bude HRT团队65-中国石油 Od února poběží v médiích reklamní akce na produkty této firmy, rozhodně to bude velké překvapení. Firma se chce stát v Česku jedničkou v petro produktech. Do realizačního teamu jsme také přibrali dva zkušené manažery, jeden z nich má zkušenosti a byl úspěšný v managementu Českých aerolinek a výborné výsledky v česko – čínské spolupráci v jiném oboru, druhý má s Pekingem nadstandardní vztahy. Nejsou sice nejlevnější, ale platí to čínská firma. Pokud by měl někdo zájem pomoci nám z budováním teamu a přinesl by nějaké nové know how, nebráníme se tomu.

Sledujte dál naše stránky a stránky HRT teamu

Za Team 64 (za 9dní bude změna názvu na 65)

Jiří Formánek 22.12.2018

Tisková konference

Vážení přátelé a kamarádi rallye,

jak už jsem psal minule vše dopadlo k naší spokojenosti a, firmy China Oil dodržela téměř vše. Máme sice jedno vozidlo Subaru Impreza WRX STI, a čtyři melouny na letošní provoz. Na autě se budeme s Jirkou Donátem střídat. Pokud jste neviděli naší tiskovou konferenci na televizi Barrrandov (a je to škoda, přišli jste o hodně), klikněte na odkaz s jejím záznamem.

Sledujte dál naše stránky, chystáme nový projekt s firmou Huawei, jak zmiňujeme na tiskové konferenci. Dalším projektem by mohl být filmový dokument ze závodního prostředí (probíhá jednání s firmou China Hollywood. Po zhlédnutí naší tiskové konference se nám ozvalo několik renomovaných režisérů.

Zdravím všechny Jiří Formánek 13.2.2019 a všichni se těšíme na testování :-(

Tisková konference